Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi

Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi
Sistina 2019 Koleksiyon: Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi
Seksi bikini, tüm vücut hatlarını en çarpıcı şekilde ön plana çıkaran,hem beli, hem kalçayı vurgulayan en seksi deniz çamaşırları arasındadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi bikini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi
%90 Lame Polyamit %10 Elastan


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi bikini ile mümkündür. Sistina iç giyim seksi bikiniler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Sistina iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan ürünün Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Sistina F-437 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina F-437 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi ürünü faturada "Sistina F-437" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.