Sistina F-457 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi

Sistina F-457 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi
Sistina 2017 Koleksiyonu: Sistina F-457 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%90 Lame Polyamit %10 Elastan


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Sistina markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Sistina F-457 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Sistina markasına ait Sistina F-457 Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Mavi renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Sistina F-457 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Sistina Seksi Elbiseler ve Takımlar

58.66 TL   %29
41,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!