La Blinque 2019 Koleksiyon: Süper Mini Elbise Lablinque 6084
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Süper Mini Elbise Lablinque 6084
<div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> Micro Mini Çok Amaçlı Elbise</div> <div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> &nbsp;</div> <div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> Üst Kısmı &nbsp;Püsküllü Mini Elbise &nbsp;İster &nbsp;Staprez Bluz Olarak Kullanılır</div> <div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> İstege Göre &nbsp;Elbise İstege Göre Etek Olarak Kullanın</div> <div> &nbsp;</div>
Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. La Blinque iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Süper Mini Elbise Lablinque 6084 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan Süper Mini Elbise Lablinque 6084, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

La Blinque lablinque-6084 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Süper Mini Elbise Lablinque 6084 ürünü faturada "La Blinque lablinque-6084" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.