Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371

Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Gallipoli markasının bu Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gallipoli markasının Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Ekru, Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371 için, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3371 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Slip Takım Gallipoli 3371 ürünü faturada "Gallipoli 3371" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.