90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418

Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Özellikle Suwen markasına ait Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Suwen markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Suwen markasına ait bu Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Suwen 3418 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Suwen Soft Touch Strapless Atlet 3418 ürünü faturada "Suwen 3418" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-