Tf Sport Erkek Seamless Sw-Shirt Thermoform HZT14005

Tf Sport Erkek Seamless Sw-Shirt Thermoform HZT14005

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


MERYL© SKINLIFE

Bu fiber kumaş teninizin doğan dengesini koruma özelliğine sahiptir. Günlük yaşamda insan cildi bakteri üretir. Yüksek düzeyde bir bakteri üretimi alerji, kötü koku, deri hastalıkkları gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Meryl© Skinlife bakteri yok edici bir madde değildir ancak vücudda bakteri üremesini önemli ölçüde azalttığı gibi içeriğindeki bakteriyostatik madde sayesinde kötü kokuların oluşmasını engeller. Meryl© Skinlife direk tene temas eden giysiler için mükemmeldir. Size yumuşaklık, rahatlık ve tazelik hissi verir. Gün boyu giyilmesi halinde bile oluşacak kokulara izin vermez. Birçok sektörde kullanılmaktadır ancak en mükemmel sonucu teknik iç çamaşırlarında ve spor çoraplarında vermektedir.

Kumaş İçeriği :

%75 Meryl© Skinlife - %16 Polyamide %9 ElastaneBu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Thermoform markasının Tf Sport Erkek Seamless Sw-Shirt Thermoform HZT14005 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Thermoform markasına ait Tf Sport Erkek Seamless Sw-Shirt Thermoform HZT14005 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedenleri mevcut olan Tf Sport Erkek Seamless Sw-Shirt Thermoform HZT14005, Siyah, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermoform HZT14005 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
125,86 TL   %29
89,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün