Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482

Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482
Erdem 2017 Koleksiyonu: Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Erdem markasının Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Erdem markasına ait Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Thermal Uzun Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1482, Siyah, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Erdem 1482 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Erdem Erkek Termal

166,80 TL   %23
128,30 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün