Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481

Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481
Erdem 2017 Koleksiyon: Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erdem markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Erdem markasının ürettiği Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481 için, S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 1481 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Thermal Yanm Kol Erkek Fanila -3 lü Paket Erdem 1481 ürünü faturada "Erdem 1481" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.