Thermoform Sportline Bayan Sweatshirt

Thermoform Sportline Bayan Sweatshirt

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


ThermoForm Yarım Fermuarlı Bayan Polar Fleece 
Thermoform markasının Thermoform Sportline Bayan Sweatshirt model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Thermoform markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Thermoform markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Thermoform markasının Thermoform Sportline Bayan Sweatshirt tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Turkuaz, Mercan renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZTP19005 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
114,31 TL   %13
99,07 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün