Viaxi Tightening Gel 50 Ml / Vajinal Sıkılaştırıcı Krem

Viaxi Tightening Gel 50 Ml / Vajinal Sıkılaştırıcı Krem
“İlk günkü gibi.”
 
Viaxi Tightening Gel ; Kadınlarda özellikle doğum sonrası sarkmalar, hormonsal değişiklikler ve yaşa bağlı yaşlanma gibi durumlarda oluşan deformasyon sorunlarına yardımcı olmak için üretilmiştir. Vajina duvarının elastikliğini artırır ve sıkışmasına yardımcı olur. Sadece ihtiyaç duyulduğunda uygulanan jel sonunda ilk günkü gibi daha sıkı bir vajinaya sahip olduğunuzu hissetmenizi sağlar.
 
KULLANIMI: İhtiyaç duyuldukça ya da günde bir kez vajinal duvarların iç ve dışına hafif masaj yaparak sürünüz.
 
ÖNERİ: Yalnız yetişkinler içindir ve haricen kullanılır. Çocuklardan uzak tutunuz. Serin ve ışık almayan ortamlarda saklı tutunuz.
 
“Like a first day.”
A vagina generally loosens because of age, penetration and childbirth. Viaxi Tightening Gel is based on advanced research and scientifically designed by experts, who know needs of women. Viaxi Tightening Gel improves the elasticity of the vagina wall, and helps tightening it. The first benefit you will notice that is the new found tightness in your vagina. It will make you “Like a first day.”
 
RECOMMENDED USE: Apply once or twice a day when you need on the vagina and around the opening.
 
ADVICE: Keep out of reach of children. Store in a cool dark place.
 
INGREDIENTS: Mono Propylene Glycol, Glycerin, Citric Acid, Chitosan (and) Glycolic Acid (and) Alcohol (and), Glycosaminoglycans (and) Methylparaben , Preservative, Deionized Water


Viaxi KY0245 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.
57,50 TL   %23
44,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün