90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm

Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Clubwear go go dancer kostüm standart beden ve fotograftaki renktir.

Bu Erotik Kostümler alanında Vivian Avor markasının ürettiği Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vivian Avor marka Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

Standart bedenleri mevcut olan Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vivian Avor VA-ART-1506 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vivian Avor Pricilla Go Go Dancer Kostüm ürünü faturada "Vivian Avor VA-ART-1506" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
95.88 TL   %17
79,90 TL
--Tükendi--