90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü

Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü
Daha baştan çıkarıcı, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi aksesuar koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi aksesuar modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü
Birçok kişinin uyku alışkanlığı geliştirmek için kanıtlanmış bu ürünlere birde Vixson tasarımlarıyla buluştu,Vixson angel işlemeli uyku gözlüğü sizi kendisine alıştarak onsuz uyku uyuyamıyacaksının.

Vixson angel işlemeli uyku gözlüğünü hemen siparişini vererek adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Uyku Gözlüğü


Fantazi aksesuarlarda seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi aksesuarlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0244 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Angel işlemeli Uyku Gözlüğü ürünü faturada "Vixson VN-0244" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Aksesuar

Tükendi-