Vixson Beyaz Erotik Giyim

Vixson Beyaz Erotik Giyim

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Erotik ve sexi iç giyimde en çok tercih edilen modeller arasıdan yer alan özel bölgesi ve arka bölgesi açık body ürünümüzün sizlerden gelen talep doğrultusunda beyaz renkli modelini de artık üretmeye başladık.

Özellikle buğday renkli veya bronzlaşmış ten rengine sahip kadınların tercihi her zaman beyaz renkli ürünler olmuştur. Ten renkleri ile kontrast yaratması nedeni ile beyaz buğday renkli vücutlarında çok daha iç gıcıklayıcı ve davetkar durmaktadır.
 
Ürün İçeriği : 1 Adet Body

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Beyaz Erotik Giyim modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Beyaz Erotik Giyim modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Beyaz Erotik Giyim, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0971 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün