Vixson Büyük Beden Seksi Transparan Gecelik Takım

Vixson Büyük Beden Seksi Transparan Gecelik Takım

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda Vixson markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Transparan gecelik takım sizlerin özel geceleri için düşünülmüş harika bir üründür. İnce düşünülmüş motifleri ve göğüs kısmındaki kurdelesi ile harika bir hal almışdır normal kullanımdan farklı olarak cinsel hareketliliği sağlamak adına tasarlanmış sexi gecelik modelleri çiftlerin cinsel yaşamlarrın renk getirecek durumda.  Büyük beden transparan gecelik takımı anında sipariş ederek adresinize kadar özel paket ile getirtebilirsiniz.

Ürün İçeriği :1 Adet Babydoll + 1 Adet G String


Vixson markasının Vixson Büyük Beden Seksi Transparan Gecelik Takım modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0485 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77,67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--