90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı

Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı
Vixson çiçek desenli işlemeli özel bölgesi açık vücut çorabı fantazi gecenizde partnerinizi kışkırtan faktör olacağına emin olabilirsiniz.Vixson çiçek desenli işlemeli özel bölgesi açık vücut çorabı'nı anında sipariş edin adresinize kadar özel bir paket içerisinde gönderelim.

Ürün İçeriği:1 Adet Vücut Çorabı (Bu Ürüne Külot Dahil Değildir)


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0338 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Çiçek Deseni işlemeli Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0338" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-