Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Dantelli kısmı silikonlu olan jartiyer çorabının arka bölgesindeki çizgi ürünü çok daha gösterişli bir hale getirmiştir. Gündelik olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün son derece esnektir.
 
PAKET İÇERİĞİ
1 X Çorap
G String Dahil Değildir.

KUMAŞ ÖZELLİĞİ
92% Polyester - 8% Spandex


İADE
İç giyim ürünlerinin tamamında hijyen nedeni ile yasal olarak iade ve değişim yapılmamaktadır.

Vixson markasına ait Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-1055 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Çizgi Tasarımlı Beyaz Jartiyer Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-1055" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.