Vixson Dinamik Desenli Özel Bölgesi Açık Süper Seksi Vücut Çorabı

Vixson Dinamik Desenli Özel Bölgesi Açık Süper Seksi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Dinamik Desenli Özel Bölgesi Açık Süper Seksi Vücut Çorabı
Vixson dinamik desenli özel bölgesi açık seksi vücut çorabı fantazi hayatınızı neşelendirecek .Vixson dinamik desenli özel bölgesi açık seksi vücut çorabını anında sipariş vererek evinize kadar özel paket içerisinde getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Vücut Çorabı (Ürüne Külot Dahil Değildir) 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Dinamik Desenli Özel Bölgesi Açık Süper Seksi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Dinamik Desenli Özel Bölgesi Açık Süper Seksi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0241 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Tükendi-