Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap

Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Arka kısmında bulunan fileler ile şık bir görünüm kazanmış olan uzun çorap tek başına veya jartiyer modelleri ile birlikte kullanıldığında tam uyum sağlar ve jartiyer modelleri harici normak kullanım olarak da kullanılabilecek bu ürün
 
Ürün İçeriği :1 Çift Çorap (Ayakkabı Dahil Değildir)

Vixson markasına ait Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Diz Üstü Arkadan Bağcıklı Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0576 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
33,22 TL   %10
29,90 TL
--Tükendi--