Vixson Diz Üstü Siyah Çorap

Vixson Diz Üstü Siyah Çorap

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Çorabı

 

 


Vixson markasına ait Vixson Diz Üstü Siyah Çorap ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Diz Üstü Siyah Çorap ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Diz Üstü Siyah Çorap model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Diz Üstü Siyah Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0286 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
--Tükendi--