Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü

Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü
Yılbaşı Kostümleri günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç giyim modellerinden oluşmaktadır. Yeni yıla günlük kıyafetlerden farklı olarak en baştan çıkarıcı ve en seksi şekilde girmek isteyenler için tasarlanmış yılbaşı kostümleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü
Dönemsel yılbaşı ürünlerinden bir olan kırmızı gecelik, indirimli fiyatı ile sizler ile buluştu.

Kırmızı tangası ile beraber fazlasıyla kışkırtıcı bir görünümde olan yılbaşı fantazi giyim ürününü hemen sipariş ederek gizli gönderi olarak hazırlanıp tarafınıza standart teslimat süremiz olan 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik + 1 Adet Tanga
 


Yılbaşı kostümlerinde seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler kadın giyiminde karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson yılbaşı kostümleri, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L bedenleri bulunan bu Yılbaşı Kostümleri, Kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0909 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Fantezi Kırmızı Yılbaşı Gecelik Noel Anne Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0909" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.