Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Ona bir sürpriz yapmak istiyorsunuz fakat neyle olacağına karar vermediniz,işte bu noktada imdadınıza yetişen ürünümüz Vixson geniş açık desenli seksi fantazi babydoll.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll (Bu Ürüne Çorap Dahil Değildir)

 

 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0309 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Geniş Açık Desenli Seksi Fantazi Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0309" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.