90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı

Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Jartiyer ile birlikte veya etek altında harika bir şekilde duracak olan Jartiyer çorap

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Jartiyer Çorabı ( Külot Dahil Değildir )
 


Vixson markasına ait Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0725 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Geniş Fileli Fantazi Jartiyer Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0725" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Çoraplar

Tükendi-