Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs Bölgesi Açık Dantelli Seksi Jartiyer Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Vixson göğüs bölgesi açık dantelli seksi jartiyer takım çicek desenleri ile örtüşmüş,uyum sağlamış dikkat çekici bir ürünümüzdür.

Vixson göğüs bölgesi açık dantelli seksi jartiyer takım partnerinizin kalp atışlarını hızlandıracak onu hipnoz edecek.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ,1 Adet G-String ve 1 Adet Jartiyer + (Çorap Dahil Değildir)


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Dantelli Seksi Jartiyer Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göğüs Bölgesi Açık Dantelli Seksi Jartiyer Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Dantelli Seksi Jartiyer Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0061 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Bölgesi Açık Dantelli Seksi Jartiyer Takım ürünü faturada "Vixson VN-0061" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.