Vixson Gögüs Bölgesi Açık Deri Kıyafet

Vixson Gögüs Bölgesi Açık Deri Kıyafet

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Pırıl pırıl görüntüsüyle ve vücudunuzu saracak şekildeki dizaynı ile harika bir fantazi ürün olan Vixson göğüs bölgesi açık deri kıyafet fantazi gecelerinizde partnerinizin kalp atışlarını hızlandıracak.Vixson göğüs bölgesi açık deri kıyafet gibi diğer harika ürünlerimizde sitemiz içerisinde mevcut dıurumdadır.

Ürün İçeriği:1 Adet Tek Parça Deri Takım


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Vixson markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Vixson Gögüs Bölgesi Açık Deri Kıyafet model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Vixson markasına ait Vixson Gögüs Bölgesi Açık Deri Kıyafet ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0413 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
91,42 TL   %10
82,28 TL
--Tükendi--