90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Göğüs bölgesi tamamiyle açık olan ürünümüz partnerinizin kalp atışlarını hızlandıracağına şüphe yok, detay ürün fotoğrafında görüldüğü gibi harika şekilde işlenmiş ve kırmızı kurdelesi ile tamamlanmış olan ürünümüzün bir çift eldiven ve göz bandı olarak tamamlanmış durumdadır. 

 
Ürün içeriği: 1 Adet Body (Eldiven ve Göz Bandı Dahil Değildir)

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0679 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Body Takım ürünü faturada "Vixson VN-0679" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-