Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Özel bölgesi açık g string'i ile birlikte takım halinde satılan babydoll modeli kırmızı renktedir. Aynı modelin siyah rengini de görmek istiyorsanız arama bölümüne 0387 yazabilirsiniz.
 
ÜRETİM YERİ
 
Türkiye
 
PAKET İÇERİĞİ
1 X Babydoll
1 x Tanga 
 
KUMAŞ ÖZELLİĞİ
95% Polyester - 5% Elastan
 
KOL
Kolsuz, 
 
YIKAMA TALİMATI
Ürünleri maksimum 30 derece suda ve elde yıkayınız. Asarak kurutunuz.
 
İADE
İç giyim ürünlerinin tamamında hijyen nedeni ile yasal olarak iade ve değişim yapılmamaktadır.

Vixson markasının bu Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, bedenlere sahip Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-1003 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs ve Özel Bölgesi Açık Kırmızı Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-1003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.