Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Jartiyerli Kırmızı Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Kırmızı rengi her daim daha seksi bir görüntünün öncüsü olmuştur. Bu üründe de bu izleri rahatlıkla sezebiliyoruz.  

Kırmızı renge eklenen beyaz kurdeleler ürünü çok daha çekici hale getirmiştir. Sipariş vermeniz durumunda 1-3 iş günü içerisinde ürün gizli gönderi ile size ulaştırılacaktır.
 
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Kırmızı Body + 1 Adet G String + Çorap Dahil Değildir.
 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Jartiyerli Kırmızı Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Jartiyerli Kırmızı Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Jartiyerli Kırmızı Body, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0977 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Jartiyerli Kırmızı Body ürünü faturada "Vixson VN-0977" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.