90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı

Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Kırmızı iç çamaşırı takımı özel gecelerinizde sizlerin en önemli unsuru olacağından emin olabilirsiniz, sitemiz içinde bulunan kırmızı iç giyim ürünlerinde popüler durumda olan bu ürünümüzü sepetinize ekleyerek kolay bir şekilde siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

 
Yeni bir yılı karşılarken en önemli zaman dilimlerinden biri de 31 aralık gecesinin farklı bir şekilde geçirilmesidir bu yüzden yılbaşı geceleri kırmızı iç çamaşırı giyilmesinin uğur getirdiğine inanılır, bu fantazi iç çamaşırları cinsel ilişkilerinin monotonlaştığını düşünen çiftler için de bir fırsattır.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Sütyen + 1 Adet Kırmızı Tanga
 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0641 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı iç Çamaşırı Takımı ürünü faturada "Vixson VN-0641" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-