90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım

Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Vixson kırmızı kalpli seksi fantazi takımın sütyen ve etek kısmından sarkan iki gümüş renkteki kalp detayı ürünü tamamen sizin için özel kılıyor.

Vixson kırmızı kalpli seksi fantazi takım omuz askılı sütyeniyle size kendinizi muhteşem hissettirecektir. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Sütyen ve 1 Adet Külot


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0014 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Kalpli Seksi Fantazi Takım ürünü faturada "Vixson VN-0014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-