90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı

Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Kırmızı renginin şehvetine bürünmüş olan harika ürünümüz, yılbaşı gecesinde sürpriz yapmak isteyen kadınlar için satışa sunuldu,

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Jartiyer + 1 Adet Tanga + 1 Adet Sexi Elbise + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !

Vixson markasının Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0636 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Seksi Elbise Ve Jartiyer Takımı ürünü faturada "Vixson VN-0636" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-