90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap

Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap

Bayanlar evliliklerinin daha heyecanlı ve renkli olması için birçok farklı kıyafet ve iç giyim ürünü kullanırlar. Sitemizde bulunan Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Külotlu Çorapları normal gündelik kıyafetler altından giyilmemektedir. Ancak kendilerine özgü tasarımları sebebiyle erotik çekiciliği bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar eşini cezbetmek isteyen bayanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.


Vixson özel bölgesi açık siyah seksi çorap baştan çıkarıcı tasarımıyla gecelerinize renk katacak, son derece kaliteli malzemesiyle size uyum sağlayacak olan ürünümüz sizi baştan çıkarıcı, kışkırtıcı bir görünüm kazandıracak markamızın diğer ürünleri gibi kısa sürede favoriniz olacak. 

Vixson özel bölgesi açık siyah seksi çorap partneriniz tarafından fazlasıysa dikkat çekecek ve gözünü kamaştıracak özel günlerinizde özgüveninizi zirvede tutacak.

Ürün İçeriği: 1 Adet Külotlu Çorap


Özellikle Vixson markası fantezi ürünler alanında hem kalitesi, hem de farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu markanın Fantazi Külotlu Çoraplar arasında sunduğu bu Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap modeli gerçekten kendine özgü uyumlu renkleri ve farklı özgün tasarımı ile büyük beğeni almıştır. Vixson markasının Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0001 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Bölgesi Açık Siyah Seksi Çorap ürünü faturada "Vixson VN-0001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Çoraplar

Tükendi-