Vixson Özel Kırmızı Kırbaç

Vixson Özel Kırmızı Kırbaç
Daha baştan çıkarıcı, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi aksesuar koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi aksesuar modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Kırmızı Kırbaç
Fantazinize biraz tatlı sertlik katacağınız Vixson özel kırmızı kırbaç tam siz ve partnerinize göre hemen siparişini vererek gizli paket içerisinde adresinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Vixson özel kırmızı kırbaç gibi diğer birçok ürünümüzde Vixson markası altında bulunmaktadır.

Ürün İçeriği: 1 Fantazi Kırbaç


Fantazi aksesuarlarda seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi aksesuarlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Kırmızı Kırbaç modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Özel Kırmızı Kırbaç, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0258 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.

24,31 TL   %10
21,87 TL
--Tükendi--