Vixson Özel Siyah Deri Eldiven

Vixson Özel Siyah Deri Eldiven
Daha seksi, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi eldiven koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi eldiven modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Siyah Deri Eldiven
Parmak arası modeli ile kendisine  hayran bırakan Vixson özel siyah deri eldiven Vixson'daki yerini aldı,bu harika ürüne sahip olmak için anında sipariş verip Vixson özel siyah deri eldiven'i adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 2 Adet Deri Eldiven


Fantazi eldivenlerde seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi eldivenler, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Siyah Deri Eldiven modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Eldivenler, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0253 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.

Tükendi-