Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise

Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Parlak altın rengi ile birlikte ön plana çıkan seksi elbise sizlerin gecelerinde önemli bir rol oynamaya hazır durumda, kaliteli parlak kumaşı ile üretimi yapılan ürün sizlerin daha iyi bir gece geçirmesi için

Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Elbise ( Çorap dahil değildir )
 


Bu sebeple Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

M bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Altın renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0735 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Parlak Altın Renkli Seksi Fantazi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0735" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.