90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı
Vixson seksi çiçek desenli dantelli fantazi vücut çorabı Vixson markası altındaki olağanüstü ürünlerden birisidir. Vixson seksi çiçek desenli dantelli fantazi vücut çorabını anında sipariş vererek kapınıza kadar özel paket içerisinde getirilmesini sağlayabilirsiniz.Vixson'daki diğer harika ürünleride görmek için sitemiz içerisnde detaylı tura çıkabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Vücut Çorabı 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0295 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Çiçek Desenli Dantelli Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0295" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.