Vixson Seksi Dantelli Jartiyer Ve Çorap Seti

Vixson Seksi Dantelli Jartiyer Ve Çorap Seti

Bayanlar evliliklerinin daha heyecanlı ve renkli olması için birçok farklı kıyafet ve iç giyim ürünü kullanırlar. Sitemizde bulunan Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Külotlu Çorapları normal gündelik kıyafetler altından giyilmemektedir. Ancak kendilerine özgü tasarımları sebebiyle erotik çekiciliği bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar eşini cezbetmek isteyen bayanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.


Bacak hattınızı gerginliğiyle belirleştiren Vixson seksi dantelli jartiyer ve çorap seti fantazi gecelerinizde son derece seksi görünmenizi sağlayacak.

Ürün İçeriği : 1 Adet Etekli Jartiyer ve 1 Adet Çorap 


Özellikle Vixson markası fantezi ürünler alanında hem kalitesi, hem de farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu markanın Fantazi Külotlu Çoraplar arasında sunduğu bu Vixson Seksi Dantelli Jartiyer Ve Çorap Seti modeli gerçekten kendine özgü uyumlu renkleri ve farklı özgün tasarımı ile büyük beğeni almıştır. Vixson markasının Vixson Seksi Dantelli Jartiyer Ve Çorap Seti ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0095 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
--Tükendi--