90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım

Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Vixson seksi deri fantazi jartiyer takımın partneriniz üzerinde bırakacağı etkiyi görmeniz lazım. Bu harikulade ürünü özel gecelerinizde mutlaka kullanmalısınız.

Vixson seksi deri fantazi jartiyer takım gibi diğer ürünlerimizide sitemiz içerisini daha fazla gezerek görebilirsiniz.

Ürün İçeriği : 1 Adet Deri Jartiyer ve 1 Adet G-String +  + SİYAH JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! Vixson markasına ait Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0101 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Deri Fantazi Jartiyer Takım ürünü faturada "Vixson VN-0101" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Çoraplar

Tükendi-