Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Fantazi iç Giyim
Seksi File Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi file elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Fantazi iç Giyim
Vixson seksi fantazi iç giyim şık desenleriyle sizin doruklara çıkmanıza yardımcı olacak, ürünümüzün ön bölgesi geniş fileleriyle baş döndürmektedir yan kısımlarında ise ince fileler ürüne ayrı bir hava katmıştır.

Vixson seksi fantazi iç giyimi elde etmek için anında sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise + JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR !


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi file elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi file elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Fantazi iç Giyim modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri bulunan bu File Elbise, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0029 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0029" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.