90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı

Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Göğüs Ucu Kapatıcı Bandı en baştan çıkarıcı ve seksi aksesuar modellerinden oluşmaktadır. Masum yada kıçkırtıcı, tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni Göğüs Ucu gizleyici bant modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Kendinden yapışkanlı desteğiyle Vixson seksi kalpli püsküllü göğüs kapatıcı sizler için satışa sunuldu. Vixson seksi kalpli püsküllü göğüs kapatıcıyı hemen sipariş vererek özel paket içerisinde adresinize getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 2 Adet Göğüs Ucu Kapatıcı 


Göğüs Ucu Kapatıcı Gizleyici bantlarda seçilen renkler malzemeler ve süslemeler kadında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson Göğüs Ucu Kapatıcı bantlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı için, bedenleri bulunmaktadır.

Vixson VN-0246 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Kırmızı Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı ürünü faturada "Vixson VN-0246" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Aksesuar

Tükendi-