90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll

Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Fazlasıyla cesur görünümüyle Vixson seksi V yaka fantazi babydoll sizin favoriniz olmaya aday bir ürün.Sadece harika görüntüsüyle değil birinci sınıf malzeme kalitesiylede dikkat çeken bu ürünümüz olan Vixson seksi siyah V yaka fantazi babydoll

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String

 

 


Vixson markasının bu Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0306 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Mavi V Yaka Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0306" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-