90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Şehvetli görüntüsüyle sizin favoriniz haline gelecek olan bu Vixson seksi özel bölgesi açık fantazi vücut çorabı baş döndürüyor.Sadece görüntüsü ile değil malzeme kalitesiyle kendisini ispatlayan Vixson seksi özel bölgesi açık fantazi vücut çorabı'nı hemen sipariş vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Çorabı (Bu Ürüne Külot Dahil Değildir)


 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0222 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0222" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-