Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Tasarım Seksi Fileli Fantazi Vucüt Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Tasarım Seksi Fileli Fantazi Vucüt Çorabı
Vixson seksi tasarım fileli fantazi vücut çorabı partnerinizin kalp atışlarını hızlandıracak yegane ürünlerimizden bir tanesidir. Vixson seksi tasarım fileli fantazi vücut çorabını hemen sipariş vererek kapınıza kadar özel paket içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Vücut Çorabı 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Tasarım Seksi Fileli Fantazi Vucüt Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Tasarım Seksi Fileli Fantazi Vucüt Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0285 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Tasarım Seksi Fileli Fantazi Vucüt Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0285" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.