90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body

Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Ön yüzündeki yapay elmaslarıyla dikkat çeken üzerinizde aşırı seksi bir görünüme kavuşacak olan bayan iç giyim modellerimizden biride bu harika body'dir. 

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Body

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0544 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Sexy Tasarım Taşlı Özel Bölgesi Açık Body ürünü faturada "Vixson VN-0544" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-