Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll

Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Sol göğüs altındaki aşağı sarkan sempatik kurdelesi ile Vixson şifon dantelli fantazi seksi babydoll sizi ve partnerinizi mutlu edecek.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String


Vixson markasının bu Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Şifon Dantelli Fantazi Seksi Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0079 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-