90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası

Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Fantazi ve sexi iç giyim'in Türkiye'deki en önemli markalarından biri olan Vixson sizlere harika tasarımlı bir vücut tokası daha sunuyor.Sexi iç giyim ürünlerinin satışınıu yapan sitemiz şık aksesuarlarında en popülerlerini sizlere sunmaya devam ediyor.Bu ürünümüz harici diğer sexi iç giyim ürünlerimiz içinde sitemizi gezmenizi ve birbirinden seksi diğer ürünleri görmenizi tavsiye ediyoruz.


 
Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Tokası
 


Vixson markasının Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0566 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Şık Taşlı Sexi Vücut Tokası ürünü faturada "Vixson VN-0566" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-