90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü

Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Fantazi giyim ürünlerimizden biri olan playboy tavşanı kostümü sıkıcı geçen geceleri hareketlendirmek üzere tasarımı yapılmış bir ürünümüzdür, fantazi giyim ürünümüz 3 parçadan oluşmaktadır ve ürünümüze çorap dahil değildir.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise + 1 Adet Taç + 1 Adet Boyun Aksesuarı (Bu Ürüne Çorap Dahil Değildir)


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0136 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Şirin Seksi Playboy Tavşanı Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0136" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Kostümler

Tükendi-