Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Siyah Saten Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Siyah gecelik göz kamaştırıyor. Vixson en kaliteli gecelik modellerini sizler için üretiyor. Ürün oldukça klasik gözükmekten çok fazlasıyla seksi duruyor. 

Ürünün göğüs bölgesinde tamamlayıcı olarak siyah dantel kullanılmıştır. Bu sayede ürüne farklılık katılmış daha şık durmasını sağlamıştır. Beden tercihinizi yaparak sepete ekleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Siyah Saten Gecelik
 


Özellikle Vixson markasına ait Gecelik modelleri arasında Vixson Siyah Saten Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Vixson markasına ait Vixson Siyah Saten Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-7009 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Saten Gecelik ürünü faturada "Vixson VN-7009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.