Vixson Siyah Seksi Fantazi Jartiyer Takım

Vixson Siyah Seksi Fantazi Jartiyer Takım

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Modası hiçbir zaman geçmeyecek efsane olmaya aday ürünlerimizden biri olan Vixson siyah seksi fantazi jartiyer takım geceleriniz en önemli unsuru olacak.

Vixson siyah seksi fantazi jartiyer takım kışıkırtıcı olmasının yanı sıra rahatlık açısından oldukça iyi bir üründür.

Ürün İçeriği : 1 Adet Etekli Jartiyer ve Jartiyer İpi + ÇORAP HEDİYEMİZDİR ! (Külot Dahil Değildir)


Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde Vixson markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Vixson Siyah Seksi Fantazi Jartiyer Takım modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0091 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
25,44 TL   %10
22,90 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün