90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise

Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise
Parlak kumaştan yapılmış Vixson tek omuz askılı dantelli deri ekstra seksi elbise kendinizi iyi hissetmeniz için üretilmiş önemli bir üründür.

Vixson tek omuz askılı dantelli deri ekstra seksi elbise'yi anında sipariş vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise ve 1 Adet G-StringMasum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0125 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Tek Omuz Askılı Dantelli Deri Ekstra Seksi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0125" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-