Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet

Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet
Beyaz renkteki fantazi elbise özel akşamlarınızın çok daha sıcak geçmesini sağlayacağından emin olabilirsiniz,

 
Ürün İçeirği:1 Adet Sexi Kıyafet ( Ayakkabılar Dahil Değildir )

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0699 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Yan Bölgesi Fileli Beyaz Sexi Kıyafet ürünü faturada "Vixson VN-0699" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.